Novi Sad - Begeč

Begeč-Uknjižen Građevinski Plac 1500 m2 u Urbanom delu na Top Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 47 €/m2
  • Površina: 1479 m2
PRODAJA

69,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21653
  • Površina : 1479 m2
  • Cena : 69,000 €
  • Cena po m2 : 46.65 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Begeč

*NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u Begeču Uknjižen Građevinski Plac 1500 m2 na TOP LOKACIJI.... Plac je Građevinski nalazi se u NajUrbanijem delu mesta i sa frontom Placa od 16 x 90 metara... Infrastruktura je u blizini Placa... Posebno izdvajamo blizinu Dunava,Tržnog centra kao i Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21653 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Futog

68,700 €

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura…

  • 103 €/m2
  • 667 m2

Sremska Kamenica Institut

59,990 €

Paragovo-Lep Plac 906 m2 sa predivnim Pogledom- 065/385 8880…

  • 66 €/m2
  • 906 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

73,000 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 113 €/m2
  • 644 m2

Sremska Kamenica Institut

77,250 €

Paragovo-lep građevinski plac 944 m2 u visinskom kraju-065/385 8880…

  • 82 €/m2
  • 944 m2

Bečej, Kvalitetno poljoprivredno z

69,600 €

Bečej, Kvalitetno poljoprivredno zemljište od 4 ha 69a 46 m2…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Futog

61,800 €

Dva građevinska placa - Futog…

  • 110 €/m2
  • 563 m2