Novi Sad - Telep

Telep-Lep Dvosoban stan 39 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,781 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

108,460 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21253
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 108,460 €
  • Cena po m2 : 2781.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/5

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu,ulične orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata...grejanje je Centralno....Mogućnost kupovine preko Stambenog Kredita...Useljenje Decembar 2026...ima povrat PDV-a...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Bulevara Patrijarha Pavla,Tržnog centra *Lidl* i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21253 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

102,400 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,768 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Klisa

113,300 €

Klisa - Odlična ponuda, odmah useljiv stan za 1600€/m² !…

  • Soba: 2.5
  • 1,596 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

104,857 €

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

114,330 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,906 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar

118,450 €

Novi Sad – Bulevar oslobođenja | Prodaja jednosobnog stana kod Železničke stanice Na prodaju potpuno renoviran i moderno opremljen jednosoban st…

  • Soba: 1.0
  • 3,589 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Detelinara

118,450 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,078 €/m2
  • 57 m2