Novi Sad - Grbavica

Grbavica -kolo Srpskih sestara-Extra duplex sa Garažom

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,790 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

231,570 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21924
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 231,570 €
  • Cena po m2 : 2790.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/6

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Grbavice nalazi se ovaj extra porodičan stan. Stan je dvorišno orijentisa i veoma je mirna okolina. Stan se satoni od komotnog Dnevnog Boravaka, odvojene kuhinje, terase, kutalila sa tuš kabinom. U gonjem delu nalaze se dve dečje sobe, roditeljska spavaća soba i veliko kupatilo. Uz stan idu još dve ostave, i Garaža u dvorištu koja košta 25000 e Cena stana 224100 e. garaža 25000 e( nije u obavezi kupovina) Ag. Provizija 7470 e Ukupno : 256570 eura. Vredi pogledati. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21924 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

233,600 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,539 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Telep

230,269 €

Novi Sad, Telep, Prelep četvorosoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,524 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Sajmište

240,000 €

Prodaja stana-Sajam, Četvorosoban, Renoviran, Uknjižen! 96m2 ID#7324…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

236,900 €

Novi Sad,Centar , RETKO U PONUDI - u srcu grada , pešačka zona ,komforan četvorosoban stan ,otvoren plan ali se kuhin…

  • Soba: 4.0
  • 2,323 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Socijalno

229,300 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,528 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

238,000 €

Prodaje se stan od 68m2 , uknjižen ID#11791…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 68 m2