Titel - Titel

Mošorin-kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 675 €/m2
  • Površina: 148 m2
PRODAJA

99,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21709
  • Površina : 148 m2
  • Cena : 99,900 €
  • Cena po m2 : 675.00 €/m2
  • Grad : Titel
  • Lokacija : Titel
  • Broj soba : 3.5
  • Površina placa: 2181 m2

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Kuća je starije gradnje, ali je odlično održavana na placu od 2181 m2 Poseduje podrum i visoko prizemlje gde je smešten veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe, veliko kupatilo u sredeini. Iz hodnika se ide u sve prostorije. U dvorištu postoji još jedna nusobjekat koji funkcioniše kao Jednoiposoban stan sa kupatilom t.j. kao zasebna stambena jedinica. U dvorištu postoje još objekata kao i objekat za uzgoj svinja kapaciteta oko 400 kom u turnusu i još jwedan objekat koji je sluzio kao prasilište. Odlična i povoljna prilika za ljude koji su voljni da zive na selo i da se bave uzgojom stoke ili ti bašovanstvom. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21709 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

90,000 €

Turija,Srbobran, Odlična kuća sa ekonomskim objektima u centru…

  • Soba: 6.0
  • 484 €/m2
  • 186 m2

Irig Vrdnik

105,000 €

Vrdnik-Vikendica 128 m2 na Lepom Placu 1760 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 820 €/m2
  • 128 m2

Titel Titel

99,900 €

Mošorin-kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede…

  • Soba: 3.5
  • 675 €/m2
  • 148 m2

Sremska Kamenica Rakovac

98,000 €

Moderna kuća sa pogledom na grad – Rakovac, potez Sentić, 86 m²…

  • Soba: 2.5
  • 1,140 €/m2
  • 86 m2

Sremska Kamenica Institut

103,000 €

Sremska Kamenica- Starija kuća u blizini Rumskog puta 435 m2-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,373 €/m2
  • 75 m2

Irig Vrdnik

105,000 €

Na prodaju veliki plac sa vikendicom u blizini Vrdnika – odlična prilika za investiciju! Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, reg. broj 174) nud…

  • Soba: 1.0
  • 820 €/m2
  • 128 m2