Novi Sad - Grbavica

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,716 €/m2
  • Površina: 91 m2
PRODAJA

247,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22163
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 247,200 €
  • Cena po m2 : 2716.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/3

Odličan trosoban porodičan stan na Grtbavici. Stan je veoma dobro ocuvan bez ulaganja, samo higijensko krečenje. Stan je veoma lepo koncipiran sa odvojenom trpezarijom i kuhinjom sa prirodnom ventilacijom, Odvojen spvaci deo, i konforan veliki dnevni boravak sa lepom terasom. Stan poseduje i ostavu i odvojeni toalet. Vredi videti. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-22143 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

238,000 €

Prodaje se stan od 68m2 , uknjižen ID#11791…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Grbavica

247,200 €

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 91 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

244,600 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,548 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Podbara

240,900 €

Podbara, Povrat pdv-a, Uknjižen, Useljiv ! ID#10883…

  • Soba: 3.0
  • 3,300 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

244,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

250,850 €

Prodajemo izuzetno kvalitetne stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji na Severnom Telepu. U pitanju je projekat jedne sjajne investitorske kuće, k…

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 103 m2