Novi Sad - Centar

Novi Sad-Stari grad-extra salonac 065/3858-888

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,570 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

357,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22101
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 357,000 €
  • Cena po m2 : 3570.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

Odličan Saklonski stan na extra lokaciji. Stan je po strukturi trosoban. Stan je vrhunski renoviran sve do cigala za svoje potrebe. Stan se nalazi na I spratu odličan je kako za živeti tako i za advokatske kancelarije, ordinacije i druge tihe delatnosti.. Vredi pogledati. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-22101 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

350,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Grbavica

353,500 €

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj p…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 104 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

356,500 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 5.0
  • 2,493 €/m2
  • 143 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

365,650 €

Vrhunski luksuzan Penthouse 4,0 stan u modernom novom komleksu na tzv. Limanu 5 .Neposredna blizina Limana i rezidenc…

  • Soba: 4.0
  • 3,265 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Podbara

350,100 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Sajmište

357,000 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 4.0
  • 3,500 €/m2
  • 102 m2