Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Nov,Odličan Trosoban stan-sa svojim Parking Mestom

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,419 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

150,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22065
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 150,000 €
  • Cena po m2 : 2419.35 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

Odličan trosoban stan u Petrovaradinu, na odličnoj lokaciji, Stan je dvorišno orijetisan zaštičen od buke i gužve. U dvorištu zgrade poseduje svoje numerisano Parking mesto. Stan poseduje dve spavaće sobe, veliki dnevni boravak, sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom. Veoma kvalitetan stan odlična gradnja. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-22065 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

159,900 €

Novogradnja – Telep, dvosoban stan 53m² Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji na Telepu. Stan površine 53m² odlikuje funkcionalan raspo…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

145,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,595 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Veternk

157,600 €

Veternička rampa. 66m2, kompletno namešten trosoban stan sa parking mestom. …

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Novo Naselje

149,350 €

Prelep dvoiposoban stan na Novom Naselju – Šonsi - izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Salajka

140,100 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,184 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

146,200 €

Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², smešten u neposrednoj blizini Bulevar Evrope, jedne od najtraženijih i odlično po…

  • Soba: 2.0
  • 3,111 €/m2
  • 47 m2