Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Alibegovac-odličan porodični stan-Nov neuseljavan

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,064 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

161,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21760
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 161,000 €
  • Cena po m2 : 2064.10 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Na odličnoj lokaciji nedaleko od glavnog puta nalazi se komplex malih zgrada gde je odlična lokacija za miran život.. Prodajemo stan u prestižnom naselju etažirane površine 78 m2. Moderan i zdrav koncept stanovanja na samo 4km od TC "Merkator". Stan je po strukturi četvorosoban,sa dva kupatila i dve terase, i odličnim pogled na prirodno okruženje.. Poseduje veliki dnevni boravak 2 spavaće sobe, terasu, kupatilo. uz svaki stan ugrađena klima. Nema povrat PDV-a Informacije na broj telefona: 065 385 8888. Dančo lic. br.322 www.status-nekretnine.com A57-21760. Status nekretnine d.o.o upisan u reg. posrednika pod red. br.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

163,552 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, pr…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Centar

154,700 €

NOVI SAD. CENTAR. JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,683 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

170,000 €

PRODAJEMO KOMLETNO NAMEŠTEN 3.0 STAN SA PARKING MESTOM -PETEFI ŠANDORA ID#8272…

  • Soba: 3.0
  • 2,429 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

154,500 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Novo Naselje

155,000 €

Novi Sad, Park Novi, kompletno opremljen jednoiposoban stan-bez ulaganja…

  • Soba: 1.5
  • 3,523 €/m2
  • 44 m2