Novi Sad - Grbavica

Grbavica-Krilova- extra zgrada

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,303 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

95,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21700
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 95,800 €
  • Cena po m2 : 3303.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/5

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Garsonjera je dvorišno okrenuta sa kupatilom i terasom na I spratu. Odlična za rentiiranje. Grasonjera se prodaje prazna bez nameštaja, eventualno kuhinjski elemanti mogu ostati. uknjižena 1/1 na vlasnika. Postoji mali dogovor oko cene. Kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322. www.status-nekretnine.com A57-21700 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Satelit

92,700 €

Novi Sad-SatelitProdaja jednosobnog stana sa odvojenom sobom.Stan je kompletno renoviran,uknjizen i moze sepro…

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Telep, 35m2. Dvosoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 35 m2

Kompletno opremljen apartman na pro

86,250 €

Kompletno opremljen apartman na prodaju. Bez ulaganja ,apartman je u sklopu hotela,da ima spa,welnes saune,bazeni...rest…

  • Soba: 1.5
  • 2,614 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Veternk

92,180 €

Veternik-Lep Dvosoban stan 41 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,248 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

103,600 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,527 €/m2
  • 41 m2