Novi Sad - Telep

Telep-Veliki Četvorosoban stan 77 m2-povraćaj PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

198,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19825
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 198,300 €
  • Cena po m2 : 2575.32 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/5

*Direktna prodaja*...Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Limanu 5 Fantastičan stan na TIP-TOP LOKACIJI....Stan je Četvorosoban 77 m2 nalazi se na Drugom Spratu u kvalitetno građenoj zgradi u mirnom delu Novog Sada koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život... Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno grejanje na gas sa kalorimetrima,sigurnosna vrata,stan ima Lepu Terasu...stan je u *C* kategoriji energetske efikasnosti... Stan je odmah useljiv...mogućnost povrata PDV-a.... Posebno izdvajamo osim lokacije blizinu škole,vrtića,tržnog centra,DZ,,stanica Gradskog prevoza koji saobraćaju ka svim delovima grada... MOŽE KUPOVINA PREKO STAMBENOG KREDITA... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-19825 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,850 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Podbara

193,800 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,126 €/m2
  • 62 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

203,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.PETOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 5.0
  • 1,471 €/m2
  • 138 m2

Novi Sad Salajka

198,200 €

* Trosoban - Branka Radičevića *…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Dvoiposoban salonski stan na najlepšoj lokaciji u gradu ! ID#10861…

  • Soba: 2.5
  • 2,955 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Komforan duplex - dve zastakljene terase + parking! …

  • Soba: 3.5
  • 2,416 €/m2
  • 81 m2