Novi Sad - Futog

Futog-Samostalna Porodična kuća 180 m2 u širem Centru pored Dunava-065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,202 €/m2
  • Površina: 180 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22205
  • Površina : 180 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 1201.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 475 m2

Prodajemo u Futogu Petosobnu Porodičnu kuću 180 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji...kuća je prizemna sastoji se iz dva objekta u uličnom 80 m2 se nalazi razrađen Lokal i garsonjera od 38 m2 sa mokrim čvorom koji su u zakupu dok je u dvorištu poseban spratni objekat od 112 m2 gde je u prizemlju trosoban stan sa mokrim čvorom i sprat koji je u sirovom stanju sa razvedenom instalacijom i vodom....grejanje je centralno... u dvorištu su nusprostorije i prostor za životinje...nalazi se na placu od 475 m2...ima svu Infrastrukturu... CENA DOGOVOR... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,centra mesta,Dunava i Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22205 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Temerin Temerin

211,000 €

Extra kuća sa velikim placem…

  • Soba: 8.0
  • 502 €/m2
  • 420 m2

Novi Sad Telep

214,000 €

Novi Sad, Telep, odlicna kuca sa potkrovljem na dobroj lokaciji…

  • Soba: 4.5
  • 1,540 €/m2
  • 139 m2

Ruma Ruma

210,000 €

RUMA-centar naspram osnovne škole "Jovan Jovanović Zmaj" oglašavamo na prodaju  porodičnu stambenu zgradu u …

  • Soba: 5.5
  • 525 €/m2
  • 400 m2

Novi Sad Čenej

210,000 €

Na prodaju kuća u Čeneju – mirno porodično okruženje nadomak Novog Sada Na svega desetak minuta vožnje od centra Novog Sada, u mirnoj i zeleni…

  • Soba: 3.0
  • 2,442 €/m2
  • 86 m2

Sremska Kamenica Stari Ledinci

216,300 €

Prodaje se novoizgrađena kuća na sprat u Starim Ledincima. Kuća je u gabaritu površine 86m2, a iskorišćenog unutrašnjeg prostora 125m2 i nalazi…

  • Soba: 5.0
  • 2,515 €/m2
  • 86 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

211,150 €

Na prodaju kuća Petrovaradin Širine – odlična porodična kuća na mirnoj lokaciji, idealna za stanovanje ili investiciju. Uknjižena površina 89…

  • Soba: 3.0
  • 2,011 €/m2
  • 105 m2