Novi Sad - Adice

Adice- Useljiv Lep Jednoiposoban stan 30 m2 sa Gratis Zatvorenom Terasom od 50 m2-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

77,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21231
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 77,250 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: pr/2

*Direktna Prodaja*...Prodajemo u Adicama Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u Prizemlju,svetao je i funkcionalan papirološki se vodi kao Garaža...ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata,zatvorena Terasa sa kuhinjskim elementima...grejanje je centralno na gas...Stan je Odmah Useljiv... KUPOVINA JE ZA GOTOVINU...UZ STAN IDE I VELIKA TERASA OD 50 m2... Posebno izdvajamo miran kraj,blizinu Osnovne škole,vrtića,Marketa... OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21231 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

70,000 €

Novi Sad, Novo Naselje. RENOVIRANA GARSONJERA - ODMAH USELJIVA! Nalazi se na 4/5 spratu u zgradi sa liftom, zgrada je odlično održavana. Površine j…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Centar

77,000 €

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru na prvom spratu u dvorištu zgrade površine 22m2 kompletno renoviranou kontakt 06030889…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Adice

81,600 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,813 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

84,450 €

Prodaje se jednoiposoban stan u prizemlju, uknjižen kao garaža. Useljiv do kraja godine, računi izuzetno mali. Elektr…

  • Soba: 1.5
  • 2,011 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

87,000 €

Prodaja garsonjere-Nameštena, Nova Detelinara-Odmah useljiva ID#11381…

  • Soba: 0.5
  • 3,625 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Sajlovo

86,850 €

Novi Sad, Sajlovo - Odličan, jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 2,068 €/m2
  • 42 m2