Novi Sad - Centar

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN 48M2 U CENTRU GRADA, BLIZU RIBLJE PIJACE, 140 900EU

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,935 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

140,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22019
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 140,900 €
  • Cena po m2 : 2935.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/4

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan za izdavanje kao i za stanovanje. Cena 140 900eu. Kontakt 065/385-8883

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

148,780 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,381 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

141,100 €

Na prodaju dvosoban stan, Nova Detelinara, 48m2, 141100e…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

143,960 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,482 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

141,110 €

DVOSOBAN stan NOVA DETELINARA ID#10392…

  • Soba: 2.0
  • 2,940 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

149,350 €

Detelinara-Uknjižen Renoviran Dvosoban stan 58 m2 na Prvom spratu-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 58 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

138,750 €

Petrovaradin, Novi Majur - Dvoiposoban stan 61 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,275 €/m2
  • 61 m2