Novi Sad - Kovilj

Kovilj-Klasična Vojvođanska kuća sa velikim dvorištem

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 606 €/m2
  • Površina: 153 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22218
  • Površina : 153 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 605.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kovilj
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 1980 m2

Kuća na odličnoj poziciji na samo par km od Auto-puta Novi Sad -Beograd, udaljena od Novog Sada oko 20 km, a od Beograda- 75 km. Kuća je građena od čvrstog amterijala i uz minimalna ulaganja može se odmah živeti. Pomočne zgrade i nadstrešnice kao i obori potrebno je sređivati ili nepotrebno porušiti. iza ekonomskih objekata postoji bašta oko 7.5 ar. Odlična prilika za ljude koji žele da se udalje od gradske vreve i gužve. vredi pogledati.. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-22218 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Srbobran Srbobran

87,500 €

Srbobran, Odlična veća kuća - pogodna i za poslovni prostor- može i na kredit za mlade…

  • Soba: 5.0
  • 261 €/m2
  • 335 m2

Sremski Karlovci Centar

99,000 €

Vikendica-Sremski Karlovci…

  • Soba: 2.0
  • 1,623 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2

Sremski Karlovci Centar

97,850 €

VIKENDICA - BANSTOL…

  • Soba: 2.0
  • 730 €/m2
  • 134 m2

Bečej Bečej

100,000 €

Zemljište u Građevinskom području, sa uknjiženom kućom na parcelama…

  • Soba: 3.0
  • 926 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Rakovac

87,550 €

RAKOVAC-vikend kuća,koja se nalazi  na izlazu iz stambenog naselja Rakovac,građena početkom 80-tih godina,Obj…

  • Soba: 2.5
  • 1,122 €/m2
  • 78 m2