Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Bulevar-Uknjižen Lep Dvosoban stan 53 m2 na četvrtom spratu preko puta Futoške Pijace-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

163,770 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22121
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 163,770 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/7

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Stan se nalazi preko puta Dnevnika i Futoške Pijace na četvrtom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije svetao je i funkcionalan pogodan je za udoban život građana... ima Lepu Terasu, Ostavu.Klimu....Nameštaj je po dogovoru... grejanje je centralno gradsko...zgrada ima dva lifta... Može Kupovina i preko Stambenog Kredita...Stan je Odmah Useljiv... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Marketa,Centra grada,Futoške Pijace i Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22121 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,950 €

Novi Sad, Petrovaradin, U novom bloku zgrada u Petrovaradinu, nadomak gradskog prevoza, 10ak min do centra Novog Sada, z…

  • Soba: 3.5
  • 2,073 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

161,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,648 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

159,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 3.5
  • 2,210 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

159,650 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA  PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.Parking u dvorištu zgrade je uvek dostupan (Svet nekretnine, No…

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

172,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,380 €/m2
  • 51 m2