Sremska Kamenica - Institut

Čardak-Uknjižen Građevinski Plac 674 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 245 €/m2
  • Površina: 674 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22245
  • Površina : 674 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 244.51 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut

Prodajemo u Najlepšem delu Čardaka Plac 670 m2 na Top-Top Lokaciji... Plac se nalazi u Građevinskoj zoni,Osunčan preko celog dana,pogodan je za Porodično stanovanje može da se gradi P+1+Pk...dimenzije Placa 15 x 54 metara... Može da se kupi i pripoji susedni Plac iste veličine... Infrastruktura voda,struja i gas su u blizini Placa... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22245 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Čenej

164,800 €

Čenej - odlično pozicionirano poljoprivredno zemljište!!!!…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

157,750 €

Prodaje se plac na idealnoj lokaciji. Od centra Novog Sada udaljen 6 km. Put je do pola asfalt, druga polovina zemljani. U svako godišnje doba prohod…

  • 52 €/m2
  • 3063 m2

Sremski Karlovci Banstol

174,700 €

Nudimo vam izvanrednu parcelu na jednoj od najlepših lokacija s predivnim pogledom na brežuljke i prirodu. Ova parcela se nalazi neposredno pored Na…

  • 154 €/m2
  • 1131 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

160,000 €

Novi Sad,Sremska Kamenica,tri parcele po 17 ari,prodaje se pojedinačno ili ucelo., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. b…

  • 30 €/m2
  • 5353 m2

Novi Sad Adice

168,000 €

Lokacijska parcela -Adice,437 m2…

  • 384 €/m2
  • 437 m2

Sremska Kamenica Institut

164,800 €

Čardak-Uknjižen Građevinski Plac 674 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • 245 €/m2
  • 674 m2