Novi Sad - Telep

Telep- Jednoiposoban stan 38 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,753 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

104,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21254
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 104,600 €
  • Cena po m2 : 2752.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/5

*DIREKTNA PRODAJA*...Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,ulične orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu...Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata...grejanje je Centralno....Mogućnost kupovine preko Stambenog Kredita...Useljenje Decembar 2026...ima povrat PDV-a...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Bulevara Patrijarha Pavla,Tržnog centra *Lidl* i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21254 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,910 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,798 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

99,000 €

Novi Sad, Adice - Nov, neuseljavan stan odličan za život ili izdavanje, 42,15 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,357 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Grbavica

95,790 €

Jednoiposoban stan na Grbavici …

  • Soba: 1.5
  • 2,589 €/m2
  • 37 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

112,090 €

• Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

112,650 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,620 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

106,100 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,588 €/m2
  • 41 m2