Titel - Titel

Mošorin - Farma za uzgoj svinja

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 304 €/m2
  • Površina: 848 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21735
  • Površina : 848 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 303.66 €/m2
  • Grad : Titel
  • Lokacija : Titel
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: pr/0

Na veoma lepom mestu nedaleko od sela Mošorin nalazi se savremena farma za uzgorj svinja, kapaciteta oko 800 komada u turnusu. Sama Farma se prostire na placu površine 4309 m2 , ograđen i namenski sređen. Na ulazu Farme naklazi se komplet opremljena kuća od 77 m2. Farma je uknjižena na 771 m2, sa boksovima , novim hranilicama i pojilicama, kao i silos za hranu od 20 tona. Odlična investicija za ulaganje ili za ljude koji su opredeljeni za bavljenjem uzgoja svinja. Vredi pogledati. Info. na br.tel: 065 3858 888. Dančo lic. br.322 www.status-nekretnine.com A57-21735 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRDENIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

260,000 €

Novi Sad, Liman. Odličan komforan 4.0 stan od 104m2 na limanu 3 kod limanske pijace. Lep raspored sa velikim dnevnim…

  • Soba: 4.0
  • 2,476 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Centar

253,050 €

Prodaja stana – Centar, Novi Sad | 3 spavaće sobe + garaža, lift direktno do stana Prodaje se izuzetan četvorosoban stan u strogom centru Novog S…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Telep

254,860 €

Severni Telep-Veliki Konforan Petosoban stan 98 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,601 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Centar

247,900 €

Petosoban u strogom centru!…

  • Soba: 5.0
  • 1,610 €/m2
  • 154 m2

Novi Sad Telep

262,650 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan u izgradnji, parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 4.0
  • 2,501 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Socijalno

247,890 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaj…

  • Soba: 2.5
  • 3,998 €/m2
  • 62 m2