Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar - trosoban stan

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,115 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

243,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22203
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 243,000 €
  • Cena po m2 : 3115.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: vp/4

Prodajemo stan u centru grada. Renovrian je kvalitetnim materjalima a nalazi se na visokom prizemlju te je pogodan kako za život tako i za neku tihu delatnost. Prodaje se svim nameštajem i belom tehnikom. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81. www.status-nekretnine.com A57-22203.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

238,500 €

Novi  Sad ,Podbara, komforan četvorosoban stan,kuhinja fizički odvojena , lepe prostorije a sam prostor idealan z…

  • Soba: 4.0
  • 2,650 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Podbara

239,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,692 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Sajmište

240,000 €

NOVI SAD.SAJAM,ČETVOROSOBAN STAN. UKNJIŽENO 81m2.KORISNE POVRŠINE 110 m2.KOMPLETNO NAMEŠTEN KAO NA SLIKAMA.CENTRALNO…

  • Soba: 4.0
  • 2,182 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Centar

238,000 €

Prodaje se stan od 68m2 , uknjižen ID#11791…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Centar

247,200 €

Uži centar, stan od 96m2 u ponudi samo kod nas ID#9541…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Somborski bulevar

242,000 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan od 84 m² na Somborskom Bulevaru, smešten na prvom spratu uredne stambene zgrade sa liftom. Stan je dvostra…

  • Soba: 4.0
  • 2,881 €/m2
  • 84 m2