Novi Sad - Telep

Južni Telep-Dvosoban stan 52 m2 u blizini Bulevara Patrijarha Pavla na Pogodnoj Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,764 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

143,720 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20775
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 143,720 €
  • Cena po m2 : 2763.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Prodajemo na Južnom Telepu Lep Dvosoban stan 52 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ima odvojenu spavaću sobu i Lepu Terasu,dvorišno je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarija...Grejanje je Podno....Stan je Odmah Useljiv...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Somborskog bulevara i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-20775 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

138,200 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Adice

139,050 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,738 €/m2
  • 80 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

139,050 €

Prodaja, Stan, Novi Sad, Petrovaradin…

  • Soba: 3.0
  • 1,830 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

• Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

149,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja ID#9884…

  • Soba: 2.5
  • 2,614 €/m2
  • 57 m2