Novi Sad - Grbavica

NOV LUX NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN 47M2 GRABVICA, ZGRADA KOD BULEVARA, 650EU

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 14 €/m2
  • Površina: 47 m2
IZDAVANJE

650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22187
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 650 €
  • Cena po m2 : 13.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/11

Izdaje se nov, lux namešten, dvsooban stan 47m2 u novoj zgradi kod Bulevara, početak ulice Braće Ribnika, 3. sprat, dva lifta u zgradi, terasa. Cena 650eu+depozit. Useljivo od 01.12. Kontakt 065/385-8883

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

380 €

Stan na sajmištu sa parkingom! – 47m²…

  • Soba: 2.0
  • 8 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

400 €

Centar-Useljiv Namešten Jednoiposoban stan 36 m2 na Drugom Spratu-Zakupnina 400 e-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Podbara

470 €

Jednoiposoban stan 42 m² – Podbara, sa parking mestom…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Podbara

450 €

Jednoiposoban, nov i moderan stan 41m² – Podbara – 450€…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

800 €

Novi Sad, Telep 71m2 …

  • Soba: 3.5
  • 11 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

350 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 34 m2