Novi Sad - Adice

Adice-Useljiva Nova Garsonjera 25 m2 u Prizemlju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 1,768 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

44,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19026
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 44,200 €
  • Cena po m2 : 1768.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: pr/2

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana...Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno grejanje na Toplotne Pumpe,sigurnosna vrata...ulaz je iz zgrade...Kupovina je za Gotovinu...Stan je Useljiv...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-19026 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPA

53,000 €

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPAONIK ZONED ID#8316…

  • Soba: 0.5
  • 2,120 €/m2
  • 25 m2

Kula Kula

53,000 €

Kula, Crvenka, odličan namešten, komforan stan…

  • Soba: 2.0
  • 946 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

46,500 €

Ušuškana garsonjera sa parking mestom u mirnom delu Adica…

  • Soba: 0.5
  • 1,722 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Sadovi

52,500 €

ulica Nova, Sadovi. Uknjizen kao garaza.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku s…

  • Soba: 0.5
  • 1,944 €/m2
  • 27 m2

Продаје се намеште

43,050 €

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмар?…

  • Soba: 0.5
  • 2,266 €/m2
  • 19 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

49,000 €

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 28 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,750 €/m2
  • 28 m2