Bačka Topola - Bačka Topola

Extra za buduće ulaganje..kuća Pr+Pk-Centar

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 420 €/m2
  • Površina: 226 m2
PRODAJA

95,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20723
  • Površina : 226 m2
  • Cena : 95,000 €
  • Cena po m2 : 420.35 €/m2
  • Grad : Bačka Topola
  • Lokacija : Bačka Topola
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 681 m2

Veoma atraktivna lokacija u budučnosti za smeštaj poolaznika fudbalske Akademije.. Na veoma lepoj lokaciji nedaleko od Stadiona u Bačkoj Topoli nalazi se ova izvrsna građevina. Kuća je dosta dugo bila prazna te u istoj ima izvesna ulaganja. Kuća je velikom placu od 681 m2. Tiha mirna ulica, puna zelenila, a nedaleko od centra grada i svih dešavanja. Kuća je veoma dobra kako za živeti tako i za rentiranje. Za prezentaciju kuće potrebno je da se najavimo dan ranije. kontakt:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekertnine.com A57-20273 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Inđija Čortanovci

90,700 €

Prodaje se nova vikendica u Čortanovcima sa prostranim dvorištem. Površina placa 10,5ari sa voćnakom. Površina vikendice 53m2 sa velikom terasom,…

  • Soba: 2.0
  • 1,711 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Kovilj

92,700 €

Kovilj-Klasična Vojvođanska kuća sa velikim dvorištem…

  • Soba: 4.0
  • 606 €/m2
  • 153 m2

Srbobran Srbobran

90,000 €

Turija,Srbobran, Odlična kuća sa ekonomskim objektima u centru…

  • Soba: 6.0
  • 484 €/m2
  • 186 m2

Srbobran Srbobran

86,500 €

Srbobran, Lux renovirana kuća sa direktnim izlazom na reku Krivaju…

  • Soba: 3.0
  • 972 €/m2
  • 89 m2

Srbobran Srbobran

94,760 €

Srbobran, Turija, lepo uređena kuća sa velikim dvorištem i većim objektom za razne namene - može zamena za stan u Novom Sadu…

  • Soba: 2.0
  • 1,215 €/m2
  • 78 m2

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci

87,550 €

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci sa velikim dvorištem …

  • Soba: 6.0
  • 366 €/m2
  • 239 m2