Bačka Palanka - Bačka Palanka

Bačka Planka, Plac u industrijskoj zoni

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 0 €/m2
  • Površina: 921300 m2
PRODAJA

69,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21987
  • Površina : 921300 m2
  • Cena : 69,800 €
  • Cena po m2 : 0.08 €/m2
  • Grad : Bačka Palanka
  • Lokacija : Bačka Palanka

Odlična parcela una Kulskom putu. Fronr je oko 40 m. Dužina parcele 249 m. Odlična za hale i druge delatnosti.ž Sva infrastruktura je u blizini. Cena dogovor. Agencijska provizija je uključena u cenu. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21987 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,880 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 113 €/m2
  • 608 m2

Novi Sad Futog

61,800 €

Dva građevinska placa - Futog…

  • 110 €/m2
  • 563 m2

Novi Sad Futog

68,700 €

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura…

  • 103 €/m2
  • 667 m2

Novi Sad Veternk

72,700 €

Veternik, Fešter. NA PRODAJU UKNJIŽENE GRAĐEVINSKE PARCELE! U pitanju je više uknjiženih gradjevinskih parcela, sa priključcima za vodu i kanali…

  • 103 €/m2
  • 706 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

70,850 €

Novi Sad,Petrovaradin, Uknjižena 2 placa kao gradsko građevinsko zemljište.Dozvoljena individualna gradnja pr sprat p…

  • 72 €/m2
  • 983 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

73,000 €

Odličan plac -Alibegovac…

  • 113 €/m2
  • 644 m2