Bačka Palanka - Bačka Palanka

Bačka Palanka-Centar za investitore koji umeju- P+4+Pk -

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,250 €/m2
  • Površina: 200 m2
PRODAJA

250,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 7968
  • Površina : 200 m2
  • Cena : 250,000 €
  • Cena po m2 : 1250.00 €/m2
  • Grad : Bačka Palanka
  • Lokacija : Bačka Palanka
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 960 m2

Odlična lokacija za gradnju u Centru grada. dozvoljena gradnja stambenog objekta za kolektivno stanovanje P+4 (Pk) Za postojeću parcelu postoje lokacijski uslovi kao i idejni projekat gradnje. Na ovoj parceli izgrađenost je oko 1400 m2, sto predstavlja opterečenost parcele oko 12 %. više podataka na: Postoji mogučnost dogovora oko cene , stan oko 50 m2 + doplata... www:status-nekretnine.com kontakt:065/3858-888 A57-7968

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

247,200 €

* Veternik - Nova kuća *…

  • Soba: 7.0
  • 1,315 €/m2
  • 188 m2

Sremski Karlovci Centar

247,200 €

Odlična kuća u Sremskim Karlovcima Agencija Moj Dom prodaje odličnu kuću na mirnom mestu u Sremskim Karlovcima. Nekretnina odlična za život por…

  • Soba: 5.0
  • 2,131 €/m2
  • 116 m2

Srbobran Srbobran

250,000 €

Srbobran - Bečej, Salaš sa izlazom na Beljansku baru i 6.9 kJ poljoprivrednog zemljišta…

  • Soba: 5.0
  • 1,263 €/m2
  • 198 m2

Novi Sad Grbavica

257,500 €

Prodaja nekretnina Novi Sad, kuća na Grbavici., (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)…

  • Soba: 6.0
  • 2,384 €/m2
  • 108 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

250,000 €

Bačka Palanka-Centar za investitore koji umeju- P+4+Pk -…

  • Soba: 5.0
  • 1,250 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Veternk

257,500 €

Kuća sa poslovnim prostorom u Veterniku Agencija Moj Dom prodaje odličnu kuću stambene površine 92m2 a ukupne korisne površine 333 m2, na placu o…

  • Soba: 3.5
  • 2,799 €/m2
  • 92 m2