-

Sremski Karlovci-Manja Porodična kuća 103 m2 u Visinskom kraju sa Pogledom-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 750 €/m2
  • Površina: 103 m2
PRODAJA

77,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21787
  • Površina : 103 m2
  • Cena : 77,250 €
  • Cena po m2 : 750.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 104 m2

*EKSKLUZIVA ZA PROBRANE KUPCE*...Prodajemo u srcu Sremskih Karlovaca Porodičnu kuću na TOP-TOP LOKACIJI...Kuća je Četvorosobna 100 m2 nalazi se na manjem Placu od 100 m2...grejanje je na Gas...Posebno izdvajamo osim lokacije blizinu škole,vrtića,Parka poznate *Dvorske Bašte*,centra gradića,Gradskog prevoza...MOGUĆNOST ZAMENE ZA MANJI DVOSOBAN STAN...CENA DOGOVOR... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21787 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Inđija Inđija

79,500 €

Extra sređena vikendica -Beška…

  • Soba: 3.0
  • 1,006 €/m2
  • 79 m2

Srbobran Srbobran

69,500 €

Srbobran, Nadalj, odlična kuća u centru na velikom placu…

  • Soba: 3.0
  • 470 €/m2
  • 148 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

69,000 €

Okolina Bačke Palanke-kuća na Fruškoj Gori 35 km od Novog Sada-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 750 €/m2
  • 92 m2

Srbobran Srbobran

72,100 €

Srbobran, odlična kuća sa pomoćnim objektima na većem placu…

  • Soba: 3.0
  • 721 €/m2
  • 100 m2

Srbobran Srbobran

86,500 €

Srbobran, Turija, Komforna kuća sa velikim placem punim zelenila od 2448 m2…

  • Soba: 3.0
  • 794 €/m2
  • 109 m2

Srbobran Srbobran

86,500 €

Srbobran, Lux renovirana kuća sa direktnim izlazom na reku Krivaju…

  • Soba: 3.0
  • 972 €/m2
  • 89 m2