Sremska Kamenica - Institut

Tatarsko Brdo-Porodičan stan na mirnoj lokaciji sa puno zelenila

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,435 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21957
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 2434.55 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: pr/5

Odličan trosoban stan u Sremskoj Kamenici. Stan je veoma lepo koncipiran poseduje komotan dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu, 2 sobe, kupatilo. Mirna i tiha ulica. Stan se nalazi na visokom prizemlju samo nekoliko stepenica tako da je odličan i za starije osobe koje zele da se izvuku iz gradske vreve. Uknjižen na vlasnika 1/1. kontakt: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-21957 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

136,990 €

Na prodaju prostran dupleks stan površine 130 m² u Sremskim Karlovcima. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan. Sa jedne stra…

  • Soba: 3.0
  • 1,054 €/m2
  • 130 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

141,625 €

NOV STAN - Telep* 55m2* ID#10489…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

137,850 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,063 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

134,086 €

Komforan i funkcionalan dvosoban stan na prvom spratu, ideal…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

125,150 €

DVOSOBAN-DETELINARA ID#6256…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 45 m2