Novi Sad - Telep

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

179,220 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20365
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 179,220 €
  • Cena po m2 : 2060.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2... *NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u Južnom Telepu Uknjižen Četvorosoban Dupleks stan 87 m2 na POGODNOJ LOKACIJI...Stan je Novije gradnje nalazi se na Trećem spratu ,ulično je orijentisan,ima odvojenu kuhinju i Lepu Terasu...grejanje je centralno...Zgrada ima Lift...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra *LIDL*,Limana,Gimnazije*Laza Kostić*,Gradskog prevoza... MOŽE SA STANOM DA SE KUPI I GARAŽA OD 16 m2...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20365 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

177,700 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Lep dvoiposoban stan-Telep 065 385 88 86…

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

177,700 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

172,000 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,071 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

172,600 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,877 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Veternk

186,000 €

Nov četvorosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 4.0
  • 2,325 €/m2
  • 80 m2