Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Petrovaradin-Namešten Trosoban stan 58 m2 u suterenu na Odličnoj Lokaciji-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,776 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21853
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 1775.86 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: su/4

Prodajemo u Petrovaradinu Lep Trosoban stan 58 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...Stan se vodi kao Poslovni Apartman nalazi se u Suterenu zgrade,dobre orijentacije,svetao je i funkcionalan,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna vrata...grejanje je centralno na Gas...Posebno izdvajamo miran kraj,blizinu Osnovne škole,vrtića,tržnog centra,Pijace,Tvrđave,Fruške gore,Gradskog prevoza...Ovaj naš ponuđeni stan je Idealan za građane mirnijeg stila života i Idealna prilika za uživanje u Prekrasnom kvartu grada... STAN JE NAMEŠTEN I ODMAH USELJIV...KUPOVINA JE ZA GOTOVINU...OBAVEZNO POGLEDAJTE... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21853 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

108,460 €

Telep-Lep Dvosoban stan 39 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

105,000 €

Predstavljamo vam potpuno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji, u blizini Detelinarske pijace. Stan površine 30m² nalazi se na 3. spratu z…

  • Soba: 1.0
  • 3,500 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

112,500 €

Južni Telep-Dvosoban stan 42 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,679 €/m2
  • 42 m2