-

Ekskluziva-Zlatobor-Odličan stan -komplet namešten

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,471 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

51,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22257
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 51,500 €
  • Cena po m2 : 1471.43 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/4

Ekskluzivnmo prodajemo na Zlatiboru na par stotina metara od centra odličan JIS stan od 35 m2. Stan se prodaje komplet namešten, odličan za rentiranje ili za ličnu upotrebu po potrebi. Stan je starije gradnje-dok se još vodilo računa o kvalitetu. Uknjižen 1/1 vredi pogledati.. Informacije na broj telefona: 065 3858 888. Dančo lic. 322 www.status-nekretnine.com A57-22257 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRDENIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

53,520 €

Novi Sad, Veternička rampa - Jednosoban garažni stan 27m2 …

  • Soba: 1.0
  • 1,982 €/m2
  • 27 m2

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPA

53,000 €

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPAONIK ZONED ID#8316…

  • Soba: 0.5
  • 2,120 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Futog

51,900 €

Stari Futog-Uknjižena Garsonjera 28 m2-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,854 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Novo Naselje

51,500 €

Funkcionalna garsonjera na Novom naselju – idealna za stanovanje ili poslovni prostor…

  • Soba: 0.5
  • 2,060 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

60,980 €

Adice odličan jednoiposoban stan brzo useljiv …

  • Soba: 1.5
  • 1,648 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

43,479 €

Garsonjera Alibegovac …

  • Soba: 0.5
  • 1,499 €/m2
  • 29 m2