Sremska Kamenica - Institut

Tatarsko Brdo-Novogradnja uknjižen stan 83 m2-Povoljno

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,008 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

166,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22252
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 166,700 €
  • Cena po m2 : 2008.43 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

Mala zgrada sa samo šest stanova na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na II etaži i ima 83 m2, sa dve terase i dva sanitarna čvora. Poseduje velimki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće sobe. veoma svetao stan -istočno je okrenut. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1. Može kredit. Postoji dogovor oko cene.. Agencijska provizija je uračunata u ceni. Informacije na broj telefona: 065 3858 888. Dančo lic. 322 www.status-nekretnine.com A57-22252 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRDENIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

170,000 €

Na prodaju dvoiposoban stan, Grbavica ID#11638…

  • Soba: 2.5
  • 3,269 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

169,950 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Svetao, dobro organizovan trosoban stan sa parking mestom! …

  • Soba: 3.0
  • 2,881 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Avijacija

159,650 €

Novi Sad, Avijacija, Odličan, uredan,trosoban stan, sa puno svetlosti, na 2.spratu u mirnom delu grada, zgradi od fasad…

  • Soba: 3.0
  • 2,495 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Sajmište

169,950 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN.SNIŽENA CENA STANA. Polunamešten, dvorišno orijentisan dvosoban stan, preko puta Sajma…

  • Soba: 2.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

164,800 €

Novi SadRetka nekretnina u prodaji u jednoj od najtrazenijih ulica na Grbavici,Puskinova ulica.Zgrada je renom…

  • Soba: 2.5
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2