Titel - Titel

Šajkaš-Troiposoban stan

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 858 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

61,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22064
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 61,800 €
  • Cena po m2 : 858.33 €/m2
  • Grad : Titel
  • Lokacija : Titel
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

Prodaje se odličan, troiposoban stan u Centru Šajkaša. Stan ima dnevni boravak, sa kuhinjom i trpezarijom. dve spavaće sobe, i radnu sobu, kupatilo i terasu. Stan je u izvornom stanju. Potrebna ulaganja. Vredi pogledati. Za više informacija pozovite 065 385 88 86 Gorana br. licence 3881 www.status-nekretnine.com A57-22064 STATUS NEKRETNINE D.O.O. UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR. 182

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

62,400 €

Petrovaradin - garsonjera od 25m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 0.5
  • 2,496 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

60,980 €

Adice odličan jednoiposoban stan brzo useljiv …

  • Soba: 1.5
  • 1,648 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

56,650 €

Nudimo Vam objekat izuzetnog kvaliteta u novogradnji na Severnom Telepu. Na odličnoj lokaciji, ovaj objekat nudi visok kvalitet komfora, sa modern…

  • Soba: 0.5
  • 2,463 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Veternk

65,460 €

Odličan manji dvoiposoban brzo useljiv stan u Veterniku …

  • Soba: 2.5
  • 1,597 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

60,000 €

Dvosoban stan 41 m² za potpuno renoviranje…

  • Soba: 2.0
  • 1,463 €/m2
  • 41 m2