Beočin - Beočin

Dumbovo-Odlična kuća u mirnom delu na Placu od 1580 m2-065/3858888

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 809 €/m2
  • Površina: 246 m2
PRODAJA

199,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20599
  • Površina : 246 m2
  • Cena : 199,000 €
  • Cena po m2 : 808.94 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Beočin
  • Broj soba : 3.5
  • Površina placa: 1586 m2

*Ekskluziva*-Odlična ponuda Kuće u Gospodskom delu Fruške gore za kupce sa Posebnim stilom života... Prodajemo u Beočinu Uknjiženu kuću 182 m2 na ravnom Placu 1580 m2 u Elitnom delu Fruške Gore... Kuća je u osnovi 66 m2 ima polusuteren i prizemlje koji su potpuno uređeni sa etažnim grejanjem(Radijatori) na struju ili čvrsto gorivo dok u podkrovlju koje je u sirovom stanju imamo tri sobe sa razvedenom instalacijom...u dvorištu je pomoćna zgrada 64 m2 građena od čvrstog materijala sa kanalom za automobile... Parcela je ravna na kojoj su tri Velika Oraha,osam četinara,vrba i u dnu parcele Bagremar i izlazi na Dumbovački potok... od infrastrukture ima trofaznu struju,gradsku vodu dok su Gas i kanalizacija ispred kuće... Ova naša nekretnina se nalazi u najzelenijem delu Fruške gore u Oazi kiseonika na 130 m/nv uz minimalni saobraćaj... Može i zamena za 2 stana od 45-50 m2. više informacija na tel. 065/385 8888...Dančo Licenca broj 322 ili na www.status-nekretnine.com 20599 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

PRODAJE SE ODLIČNA KUĆA U RAKOVCU

196,000 €

PRODAJE SE ODLIČNA KUĆA U RAKOVCU.Prizemlje+Isprat+potkrovlje. Na prizemlju kuće kotlarnica, ostava i magacin. Na pr…

  • Soba: 6.0
  • 1,941 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Futog

205,900 €

Futog-uknjižena kvalitetno građena dvospratna kuća 250 m2 u mirnom kraju bliže Veterniku-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 824 €/m2
  • 250 m2

Novi Sad Veternk

201,000 €

Extra kuća na odličnoj lokaciji-Veternik-tel:065/3858-888…

  • Soba: 5.0
  • 1,241 €/m2
  • 162 m2

Na prodaju porodična kuća, RUMENK

206,000 €

Na prodaju porodična kuća, RUMENKA…

  • Soba: 4.5
  • 1,471 €/m2
  • 140 m2

Novi Sad Klisa

206,000 €

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 6.0
  • 671 €/m2
  • 307 m2

Beočin Beočin

199,000 €

Fruška Gora-Porodična kuća 100 m2 na osunčanom velikom Placu 11408 m2 na brdu iznad Beočina-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2