Beočin - Rakovac

Rakovac-Vikendica 93000e-predivan pogled

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,185 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

118,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20502
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 118,000 €
  • Cena po m2 : 2185.19 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Rakovac
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 800 m2

Odlična vikendica u Rakovcu na veoma lepom položaju. Vikendica ima 54 m2 na placu od 800 m2, koji je veoma dobro održavan, sa dosta vočki u rodu. Vikendica je rađena za svoje potrebe i ista je veoma dobro urađena. U donjem delu se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo ispred vikendice se nalazi veoma lepa terasasa. Na Pk se nalaze dve sobe, kupatilo i veoma lepa velika terasa sa predivnim pogledom na Novi sad i Dunav. vlasništvo 1/1. kontakt:065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na sajtu:www.status-nekretnine.com A57-20502 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Simpatična vikendica sa prelepim pogledom…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

Sremska Kamenica Institut

123,600 €

Vikendica na Popovici -Blizu Grada…

  • Soba: 2.5
  • 1,094 €/m2
  • 113 m2

Srbobran Srbobran

110,000 €

Srbobran, Turija, Odlična kuća sa domaćinskim objektima…

  • Soba: 5.0
  • 759 €/m2
  • 145 m2

Srbobran Srbobran

118,450 €

Srbobran, Turija, Komforan salaš sa 4.36 kJ poljoprivrednog zemljišta…

  • Soba: 3.0
  • 1,394 €/m2
  • 85 m2

Sremski Karlovci Centar

113,300 €

Potes Rasa, Sremski Karlovci, Fruška gora, prodaje se vikendica, 70 m²…

  • Soba: 2.0
  • 1,619 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Kać

111,240 €

Porodična kuća u Kaću – Mirna lokacija i veliki potencijal …

  • Soba: 6.0
  • 691 €/m2
  • 161 m2