Irig - Vrdnik

Vrdnik-Vikendica 128 m2 na Lepom Placu 1760 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 820 €/m2
  • Površina: 128 m2
PRODAJA

105,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21504
  • Površina : 128 m2
  • Cena : 105,000 €
  • Cena po m2 : 820.31 €/m2
  • Grad : Irig
  • Lokacija : Vrdnik
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 1761 m2

Vrdnik-Vikendica 128 m2 na Lepom Placu 1760 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880... Prodajemo u Vrdniku Dvosobnu Vikendicu 128 m2 u Izvornom stanju na TOP LOKACIJI... Vikendica je Spratna čvrsta gradnja u prizemlju je soba,kuhinja i kupatilo dok su na spratu dve spavaće sobe i Lepa Velika Terasa...ima mali Podrum i Garažu... nalazi se na Lepoj Velikoj parceli od 1760 m2 i u prelepom zelenom okruženju i izlazi na Asfaltni put... u procesu je Ozakonjenja...od infrastrukture ima gradsku vodu,struju... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-21504 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Vrdnik

105,000 €

Na prodaju veliki plac sa vikendicom u blizini Vrdnika – odlična prilika za investiciju! Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, reg. broj 174) nud…

  • Soba: 1.0
  • 820 €/m2
  • 128 m2

Srbobran Srbobran

106,000 €

Srbobran, Lep renoviran salaš na obali reke Krivaje…

  • Soba: 5.0
  • 558 €/m2
  • 190 m2

Srbobran Srbobran

97,850 €

Srbobran, Turija, Odlična kuća kod kanala DTD…

  • Soba: 3.0
  • 704 €/m2
  • 139 m2

Srbobran Srbobran

103,000 €

Srbobran, Salonska kuća u centru Srbobrana…

  • Soba: 2.0
  • 563 €/m2
  • 183 m2

Sremski Karlovci Centar

100,000 €

Sremski Karlovci-Stražilovo-Visinska Vikendica u Rajskoj bašti-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,000 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2