Novi Sad - Novo Naselje

Novo Naselje-Namešten Dvosoban stan 48 m2 na drugom spratu u mirnom kraju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,069 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

147,290 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22244
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 147,290 €
  • Cena po m2 : 3068.54 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

*TOP STAN*...Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 48 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Stan se nalazi u mirnom delu Novog Naselja na drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije, komplet je Renoviran pogodan je za udoban život građana... ima Lepu Terasu,Ostavu.Klimu....Prodaje se Namešten... grejanje je centralno gradsko...zgrada ima lift... Može Kupovina i preko Stambenog Kredita... Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Marketa i Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22244 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

139,050 €

Odličan noviji dvosoban stan u blizini centra i bulevara Oslobođenja …

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Sajmište

139,050 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

141,900 €

SAMO KOD NAS Prodajemo predivan dvosoban stan u zgradi starije gradnje na Bulevaru Kralja Petra I. Zgrada je smeštena u dvorištu između bulevar…

  • Soba: 2.0
  • 2,677 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Centar

144,200 €

U samom centru Novog Sada, na jednoj od najpoželjnijih lokacija grada, u zgradi vrhunskog kvaliteta i neposredno uz pešačku zonu i brojne kulturne …

  • Soba: 1.5
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

142,600 €

PRODAJA - KOMFORAN DVOSOBAN - DETELINARA ID#12063…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

152,645 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 45,67 m2 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,318 €/m2
  • 46 m2