Novi Sad - Futog

Stari Futog-Uknjižena Garsonjera 28 m2-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

51,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22260
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 51,900 €
  • Cena po m2 : 1853.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: pr/1

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Garsonjeru 28 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju dvorišne orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je centralno na Gas... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Mart 2026... mogućnost kupovine preko Stambenog Kredita... Posebno izdvajamo blizinu Osnovne škole,vrtića,Dunavskog Šetališta i Gradskog autobusa... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22260 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Sadovi

52,500 €

ulica Nova, Sadovi. Uknjizen kao garaza.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku s…

  • Soba: 0.5
  • 1,944 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

55,000 €

Dvosoban stan na Alibegovcu …

  • Soba: 2.0
  • 1,410 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

60,000 €

Odličan Uknjižen stan...…

  • Soba: 1.5
  • 1,935 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Detelinara

56,650 €

Na prodaju garsonjera na Novoj Detelinari…

  • Soba: 0.5
  • 2,360 €/m2
  • 24 m2

Bačka Palanka Čelarevo

51,500 €

Renoviran dvosoban stan 62m² u centru Čelareva – Prizemlje, uknjižen Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 62m² (u katastru 53,2m²),…

  • Soba: 2.0
  • 972 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

59,950 €

Prodaja garsonjere u blizini Sajma ID#11113…

  • Soba: 0.5
  • 3,747 €/m2
  • 16 m2