Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Bulevar-Uknjižen Trosoban stan 74 m2 pogodan za kancelarije-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,505 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22215
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2505.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/5

*Naša Preporuka*...Prodajemo na Bulevaru Oslobođenja Uknjižen Trosoban Stan od 74 m2 na Top Lokaciji... stan se nalazi na Trećem spratu kvalitetne zgrade svega desetak minuta od svih važnijih objekata u gradu. Pogodno je za porodično stanovanje ili poslovne aktivnosti. Ceo stan je orijentisan na Bulevar tj ka istoku. Stanje je izvorno ali lepo održavano...ima Dnevnu sobu sa odvojenom Trpezarijom i kuhinjom,dve Spavaće sobe,dva mokra čvora i Tri Terase...postoji mogućnost adaptacije da se dobije još jedna soba... U potkrovlju se nalazi pripadajući tavanski prostor a u prizemlju prostrana biciklana... Grejanje je Centralno gradsko...Odmah je Useljiv... Vredi pogledati... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22215 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

180,000 €

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55kv na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u između Limana 3 i Limana 4. St…

  • Soba: 2.0
  • 3,273 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

188,500 €

Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja ID#11721…

  • Soba: 2.5
  • 3,250 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

PRODAJA - NOVA DETELINARA - 3.0 STAN - ODMAH USLEJIV ID#12005…

  • Soba: 3.0
  • 3,065 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

190,000 €

Prodajemo odličan trosoban stan na Bulevaru Evrope ID#11781…

  • Soba: 3.0
  • 2,923 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2