Novi Sad - Podbara

Podbara-Renoviran Jednoiposoban stan 29 m2-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,452 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

71,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22219
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 71,100 €
  • Cena po m2 : 2451.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

Prodajemo na Podbari Uknjižen Jednoiposoban stan 29 m2 na Top Lokaciji... stan se nalazi na drugom spratu u zgradi bez Lifta, komplet je Renoviran i Odmah Useljiv.... Može kupovina preko Stambenog Kredita.... grejanje je na struju... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22219 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,850 €

Novi sad-PetrovaradinJednosoban stan koji se knjizi kao garaza sa parking mestum u dvoristu.Predvidjeni rok za…

  • Soba: 1.5
  • 2,576 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

74,200 €

Novi Sad, Telep ,jednoiposoban stan u prizemlju zgrade s dvorišne strane.Idealno za starije i manje pokretne ljude,spec…

  • Soba: 1.5
  • 2,005 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

72,000 €

Petrovaradin - kod pijace, prodaje se ulični stan od 68m2 sa malim dvorištem od oko 100m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje…

  • Soba: 2.0
  • 1,059 €/m2
  • 68 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

68,750 €

Bačka Palanka-centar-novogradnja-odličan stan u strogom centru,kompletno namešten sa pripadajućim stvarima.Mogućnos…

  • Soba: 2.0
  • 1,165 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Satelit

72,160 €

Prodaje se potpuno nameštena, renovirana garsonjera na Satelitu. Godina izgradnje 1995. Stan gleda na livadu i ima cent…

  • Soba: 0.5
  • 2,886 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

76,200 €

NOVI SAD. ADICE. JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. …

  • Soba: 1.5
  • 2,721 €/m2
  • 28 m2