Novi Sad - Bulevar Evrope

Bulevar Evrope-Luksuzno opremljen Veliki Četvorosoban stan 114 m2 sa Pogledom-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,765 €/m2
  • Površina: 114 m2
PRODAJA

315,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22199
  • Površina : 114 m2
  • Cena : 315,200 €
  • Cena po m2 : 2764.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 7/10

*AGENCIJSKA PREPORUKA*...Prodajemo u srcu Evropskog Bulevara Uknjižen Luksuzan Četvorosoban stan 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJI...Stan se nalazi u novijoj kvalitetno građenoj zgradi na sedmom spratu,dvostrano je orijentisan,svetao i funkcionalan ima Veliku Dnevnu sobu sa trpezarijom,tri spavaće sobe,odvojenu kuhinju, dva mokra čvora,dve lepe Terase sa Pogledom...grejanje je centralno... Stan se prodaje Namešten i Odmah je Useljiv... MOŽE DA SE KUPI GARAŽNO MESTO OD 15 m2 U SUTERENU ZGRADE... Posebno izdvajamo osim Lokacije blizinu škole,vrtića,tržnog centra,Restorana,Evropskog bulevara,Limana,Ribarskog ostrva i Gradskog prevoza.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22199 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

317,900 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Novi Sad, Novo Naselje -stan duplex -novogradnja…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

322,700 €

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvosoban stan …

  • Soba: 4.0
  • 2,689 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Grbavica

320,555 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 4.0
  • 3,374 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

317,250 €

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim uli…

  • Soba: 4.0
  • 2,833 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Detelinara

309,000 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PLUS 60M2 TERASE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2