-

Crna Gora-Bar-Šušanj-nekoliko desetina metara od mora.

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 894 €/m2
  • Površina: 190 m2
PRODAJA

169,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 14194
  • Površina : 190 m2
  • Cena : 169,950 €
  • Cena po m2 : 894.47 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 360 m2

Odlična kuća Pr+Sp, sa dva Trosobna identična stana. Asfaltirana ulica i komplet infrastruktura u kući (sem vode-postoji rezervoar za vodu). Mogućnost zamene za stanove u Novom Sadu. ponuda na www.status-nekretnine.com 14194 ili na tel: 065 38 58 888 Dančo lic. 322

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

164,800 €

Na prodaju 2-etažna kuća u Veterniku, 164800e…

  • Soba: 3.0
  • 1,939 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Klisa

175,100 €

Novi Sad, Klisa - Kuća na lepoj lokaciji 118 m2, plac 600 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 1,484 €/m2
  • 118 m2

Novi Sad Kisač

163,770 €

Ekskluzivna prodaja spratne kuće; Novi Sad - Kisač ID#11880…

  • Soba: 5.0
  • 1,070 €/m2
  • 153 m2

Novi Sad Kać

164,800 €

Kać-Spratna Porodična kuća 220 m2 bliže Novom Sadu-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 723 €/m2
  • 228 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

175,100 €

Petrovaradin. Odlična porodična kuća. Petosobna ID#4612…

  • Soba: 5.0
  • 826 €/m2
  • 212 m2

Novi Sad Telep

170,400 €

Novi Sad, TELEP,dvojna kuća u blizini Futoškog puta, petosobna rađena osamdesetih godina. Izvorno stanje,održavano, …

  • Soba: 5.0
  • 1,311 €/m2
  • 130 m2