Novi Sad - Futog

Futog-EKSKLUZIVA-Petosobna Porodična kuća 300 m2 na Placu od 674 m2 - 065/385 8880

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 721 €/m2
  • Površina: 300 m2
PRODAJA

216,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 12402
  • Površina : 300 m2
  • Cena : 216,300 €
  • Cena po m2 : 721.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 5.0
  • Površina placa: 674 m2

Futog-EKSKLUZIVA-Petosobna Porodična kuća 300 m2 na Placu od 674 m2 na Top Lokaciji... NAJBOLJA KUĆA NA NAJBOLJOJ LOKACIJI NA NAJBOLJEM PLACU...Prodajemo u Futogu Petosobnu Porodičnu kuću 300 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...Kuća je Spratna,svetla i funkcionalna kvalitetno građena,osnova temelja je Granitni kamen,poseduje dve odvojene stambene jedinice kao i stan u prelepom dvorištu...ima kablovsku,klimu,grejanje je centralno na gas....nalazi se na Lepom zelenom dvorištu od 674 m2...Posebno izdvajamo osim lokacije i dobrog komšiluka domaćinsko održavanje kuće i prelepog dvorišta,blizinu škole,vrtića,tržnog centra i sportskog centra,Gradskog prevoza...POGODNA JE ZA POSLOVNE SADRŽAJE....OBAVEZNO POGLEDATI..... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-12402 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880 Mišo Licenca 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

207,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Veternik, , 162.00m2, 207000 eur ID#6112…

  • Soba: 6.0
  • 1,278 €/m2
  • 162 m2

Novi Sad Futog

210,000 €

Futog-Uknjižena Porodična kuća 166 m2 bliže Novom Sadu-065/385 8880…

  • Soba: 6.0
  • 1,265 €/m2
  • 166 m2

Sremska Kamenica Ledinci

220,000 €

Novi Sad-Ledinci…

  • Soba: 4.0
  • 733 €/m2
  • 300 m2

Temerin Temerin

211,000 €

Extra kuća sa velikim placem…

  • Soba: 8.0
  • 502 €/m2
  • 420 m2

Novi Sad Futog

216,300 €

Futog-Samostalna Porodična kuća 180 m2 u širem Centru pored Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,202 €/m2
  • 180 m2

Ruma Ruma

210,000 €

RUMA-centar naspram osnovne škole "Jovan Jovanović Zmaj" oglašavamo na prodaju  porodičnu stambenu zgradu u …

  • Soba: 5.5
  • 525 €/m2
  • 400 m2