Novi Sad - Futog

Futog-Porodična kuća 136 m2 u blizini Dunava-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 909 €/m2
  • Površina: 136 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20415
  • Površina : 136 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 908.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 520 m2

Futog-Porodična kuća 136 m2 starije gradnje na glavnom putu u blizini Dunava... *NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u Lepom Bačkom prigradskom mestu Futogu Porodičnu kuću 136 m2 na TOP LOKACIJI...Kuća je Prizemna Trosobna,Starije gradnje poseduje više Nusprostorija od 37 i 48 m2 kao i Podrum...nalazi se na Lepom Placu od 520 m2...grejanje je na Gas i ima svu neophodnu Infrastrukturu...CENA DOGOVOR...Udaljenost od centra Novog Sada je 10 km...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra,Dunava,Plaže*VOK* kao i Gradskog prevoza... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20415 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

124,000 €

Sremski Karlovci. KUĆA U IZGRADNJI SA VINSKIM PODRUMOM na fantastičnoj i veoma atraktivnoj lokaciji, u blizini Dvorske bašte. Poseduje dve etaže …

  • Soba: 0.5
  • 689 €/m2
  • 180 m2

Srbobran Srbobran

123,600 €

Srbobran, Odlična kuća sa novim nameštajem blizu centra…

  • Soba: 3.0
  • 1,013 €/m2
  • 122 m2

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Sremski Karlovci-Nezavršena kuća 230 m2 iznad centra Varošice-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 537 €/m2
  • 230 m2

Sremski Karlovci Banstol

118,500 €

Prodaje se funkcionalna manja kuća – vikendica na Banstolu Plac: 25 ari Na prodaju je vikendica smeštena na prostranoj parceli površine 25 ari, i…

  • Soba: 3.0
  • 2,469 €/m2
  • 48 m2

Sremski Karlovci Centar

123,600 €

Simpatična vikendica sa prelepim pogledom…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 48 m2

Beočin Rakovac

118,000 €

Rakovac-Vikendica 93000e-predivan pogled…

  • Soba: 3.0
  • 2,185 €/m2
  • 54 m2