Sremska Kamenica - Institut

Sremska Kamenica-Pogodan Plac 2397 m2 na Čardaku za kupce sa Posebnim stilom života - 065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 64 €/m2
  • Površina: 2397 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 14618
  • Površina : 2397 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 64.46 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Institut

Prodajemo na Čardaku Građevinski Plac 2397 m2 na Odličnoj Lokaciji...Plac je celom dužinom uz asfaltni put a do placa su sve instalacije: struja, voda, gas, telefon. Plac se nalazi u stambenoj zoni i dozvoljena je gradnja P+1 dvojna kuća...ima velike nagibe...CENA DOGOVOR... više informacija ili na tel: 065/385 8880 Mišo Licenca broj 2465 ili na sajtu www.status-nekretnine.com A57-14618 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.18

SLIČNE NEKRETNINE

Na prodaju industrijska parcela 3.0

155,000 €

Na prodaju industrijska parcela 3.011 m² – Đurđevo (srce Vojvodine)…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremska Kamenica Ledinci

154,500 €

Ledinci-Torine, 2504m2. …

  • 62 €/m2
  • 2504 m2

Sremska Kamenica Bocke

154,500 €

Na atraktivnoj lokaciji u Bockama, na uzvišenju s prelepim panoramskim pogledom na Novi Sad, u delu poznatom kao Mala Kamenica, prodaje se građevins…

  • 57 €/m2
  • 2694 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

160,268 €

ATRAKTIVAN GRAĐEVINSKI PLAC – BOCKE | SVA INFRASTRUKTURA | BLIZINA NOVOG MOSTA…

  • 206 €/m2
  • 778 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

157,750 €

Prodaje se plac na idealnoj lokaciji. Od centra Novog Sada udaljen 6 km. Put je do pola asfalt, druga polovina zemljani. U svako godišnje doba prohod…

  • 52 €/m2
  • 3063 m2

Sremska Kamenica Institut

154,500 €

Sremska Kamenica-Pogodan Plac 2397 m2 na Čardaku za kupce sa Posebnim stilom života - 065/385 8880…

  • 64 €/m2
  • 2397 m2