Bečej - Bečej

Zemljište u Građevinskom području, sa uknjiženom kućom na parcelama

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 926 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

100,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21738
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 100,000 €
  • Cena po m2 : 925.93 €/m2
  • Grad : Bečej
  • Lokacija : Bečej
  • Broj soba : 3.0
  • Površina placa: 14600 m2

Prodajemo 6 spojenih parcela za izgradnju poslovnih,poljopivrednih kompleksa,kao i proizvodnih sadržaja ili hala i distributivni centri. Dozvoljena izgađenost objekata je od P do P+ 1. Zauzetost na parceli je za stanovanje 40%, a za ostale namene 50%. Ukupna površina svih parcela je 14600 m2 izgrađenost za stanovanje je oko 8760 m2, dok za poslovanje izgrađenost je oko 10950 m2. Opterečenost lokacije iznosi 1%. Veoma povoljna investicija. Lična svojina 1/1 uknjiženo Informacije na br.tel: 065 3858 888. Dančo lic. br.322 www.status-nekretnine.com A57-21738 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRDENIKA POD RED. BR.18

SLIČNE NEKRETNINE

Bečej Bečej

103,000 €

U extra zoni, u strogom centru grada. Bečeja prodajemo trosobnu prizemnu kuću sa kolskim ulazom, i pomoćnom zgradom u kojoj je još jedan trosoban…

  • Soba: 6.0
  • 531 €/m2
  • 194 m2

Sremski Karlovci Centar

97,850 €

VIKENDICA - BANSTOL…

  • Soba: 2.0
  • 730 €/m2
  • 134 m2

Srbobran Srbobran

102,000 €

Srbobran, Lepa salonska kuća sa posebnim lokalom…

  • Soba: 5.0
  • 540 €/m2
  • 189 m2

Irig Vrdnik

105,000 €

Vrdnik - vikendica - plac 1006m2…

  • Soba: 1.5
  • 2,763 €/m2
  • 38 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

99,000 €

Odlična vikendica u  Bockama 7 km od Promende,struja ,gas pored na placu.Plac ima   694 m2 i gleda na No…

  • Soba: 3.5
  • 1,338 €/m2
  • 74 m2

Beočin Beočin

99,000 €

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 990 €/m2
  • 100 m2