Novi Sad - Centar

Garsonjera sa galerijom u srcu Novog Sada – Zmaj Jovina

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,833 €/m2
  • Površina: 20 m2
PRODAJA

56,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3675
  • Površina : 20 m2
  • Cena : 56,650 €
  • Cena po m2 : 2832.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: pr/0

Na prodaju je funkcionalna garsonjera površine 20 m², smeštena u prizemlju zgrade u Zmaj Jovinoj ulici, jednoj od najtraženijih i najživopisnijih lokacija u centru Novog Sada. Ovaj deo grada odiše posebnim šarmom, okružen pešačkom zonom, kulturnim sadržajima, restoranima, kafićima i svim važnim gradskim institucijama, što ga čini idealnim za život, ali i kao sigurnu investiciju za izdavanje. Stan je pametno organizovan i poseduje galeriju od dodatnih 10 m², kao i oko 20 m² tavanskog prostora koji se može koristiti za odlaganje ili druge namene, što značajno povećava funkcionalnost prostora. Zahvaljujući prizemnoj poziciji i atraktivnoj lokaciji, nekretnina je pogodna kako za stanovanje, tako i za poslovne ili investicione svrhe. Odlična prilika za kupce koji žele nekretninu u samom centru grada, sa dodatnim prostorom i velikim potencijalom. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

56,000 €

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 32 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,750 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Futog

62,100 €

Futog-Lep Dvosoban stan 35 m2 u Prizemlju- Izgradnja--065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,774 €/m2
  • 35 m2

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPA

53,000 €

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPAONIK ZONED ID#8316…

  • Soba: 0.5
  • 2,120 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Veternk

47,586 €

Odličan manji jednoiposoban stan u Veterniku …

  • Soba: 1.5
  • 1,700 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

51,500 €

Adice-Kamenjar-Useljiv Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 u Prizemlju-kupovina za Gotovinu-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,515 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Adice

48,400 €

Novo, uknjiženo kao garaža, idealno za izdavanje (trenutno izdat -mogucnost produzenja izdavanja istom podstanaru) …

  • Soba: 0.5
  • 2,200 €/m2
  • 22 m2