Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

ATRAKTIVAN GRAĐEVINSKI PLAC – BOCKE | SVA INFRASTRUKTURA | BLIZINA NOVOG MOSTA

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 206 €/m2
  • Površina: 778 m2
PRODAJA

160,268 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3679
  • Površina : 778 m2
  • Cena : 160,268 €
  • Cena po m2 : 206.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo

Na prodaju je građevinski plac od 778 m2 u naselju Bocke, na izuzetnoj lokaciji sa asfaltiranim prilazom sa dve strane. Plac se nalazi u građevinskoj zoni i idealan je za izgradnju porodične kuće ili manjeg stambenog objekta. ✔ Cena: 200 €/m² (postoji prostor za dogovor za ozbiljnog kupca) ✔ Kompletna infrastruktura na placu: voda, struja, kanalizacija, gas ✔ Mogućnost gradnje: suteren + prizemlje + sprat + potkrovlje ✔ Odlična lokacija: blizina novog mosta – oko 1 km ✔ Mirno, uređeno naselje, a istovremeno brzo povezano sa gradom Plac predstavlja odličnu priliku kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju, s obzirom na lokaciju, infrastrukturnu opremljenost i fleksibilne urbanističke uslove. Za više informacija pozvati: 063 663 164 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Na prodaju industrijska parcela 2.9

154,000 €

Na prodaju industrijska parcela 2.990 m² – Đurđevo…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremska Kamenica Institut

154,500 €

Sremska Kamenica-Povoljno Velika Parcela 3836 m2 na Fruškoj Gori-065/3858880…

  • 40 €/m2
  • 3836 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Puckaroš

157,750 €

Prodaje se plac na idealnoj lokaciji. Od centra Novog Sada udaljen 6 km. Put je do pola asfalt, druga polovina zemljani. U svako godišnje doba prohod…

  • 52 €/m2
  • 3063 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

160,000 €

Novi Sad,Sremska Kamenica,tri parcele po 17 ari,prodaje se pojedinačno ili ucelo., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. b…

  • 30 €/m2
  • 5353 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Adice-Uknjižen Građevinski Plac 518 m2 u mirnom kraju-065/385 8880…

  • 298 €/m2
  • 519 m2

Novi Sad Čenej

164,800 €

Čenej - odlično pozicionirano poljoprivredno zemljište!!!!…

  • 0 €/m2
  • 0 m2