Novi Sad - Adamovićevo naselje

LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, n

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,795 €/m2
  • Površina: 76 m2
PRODAJA

288,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000443
  • Površina : 76 m2
  • Cena : 288,400 €
  • Cena po m2 : 3794.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/5

LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, na drugom spratu sa liftom. Površine je 76m2 i odlično je iskorišćena kvadratura, raspored je klasiča iz hodnika u sve prostorije. Sastoji se iz dnevnog boravka u čijem sklopu je trpezarija i iz kog se izlazi na terasu, zatim odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, dve dečije sobe i jedna komotna roditeljska soba, kupatilo i ulazni hodnik sa ugradnim plakarima. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem, uređen sa ukusom u neutralnim tonovima, poseduje dve klime, veš mašinu i sušilicu... Grejanje je centralno gradsko sa ugrađenim kalorimetrima. Uknjiženo 1/1 može biti kupljen putem stambenog kredita. Postoji mogućnost kupovine DVA GARAŽNA MESTA koja pripadaju stanu.

***u ceni je uračunata agencijska provizija***

 Kontakt: 063/744-5379
Lav 2020 nekretnine
 Reg. broj posrednika: 1187

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

289,000 €

Novi Sad,Centar, komforan trosoban stan u izvornom stanju,dvostrano orijentisan,na prvom spratu zgrade,dve terase .Zgrad…

  • Soba: 3.5
  • 3,211 €/m2
  • 90 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

289,330 €

Sremska Kamenica - Četvorosaoban stan sa pogledom na Novi Sad 95m2 + GRATIS parking mesto …

  • Soba: 3.5
  • 3,046 €/m2
  • 95 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

296,870 €

PETROVARADIN-TOP LOKACIJA-NOVOGRADNJA-LUKSUZAN PETOSOBAN STAN …

  • Soba: 5.0
  • 2,495 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Salajka

281,190 €

PRODAJA NOVOG NEUSELJAVNOG ČETVOROSOBNOG STANA NA SALAJCI 121m2 ID#5867…

  • Soba: 4.0
  • 2,324 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Podbara

292,300 €

Podbara-Fantastičan Veliki Trosoban Dupleks 109 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,682 €/m2
  • 109 m2

Novi Sad Podbara

293,550 €

Prodaja prelepog petosobnog dupleksa na samo nekoliko minuta hoda od strogog centra Novog Sada,129m2…

  • Soba: 5.0
  • 2,276 €/m2
  • 129 m2