Novi Sad - Detelinara

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN SA PRELEPIM POGLEDOM NA GRAD - ODMAH USELJIVO I UKNJIŽENO! Stan je površine 51m2, uknjižen 1/

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,604 €/m2
  • Površina: 51 m2
PRODAJA

132,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000444
  • Površina : 51 m2
  • Cena : 132,800 €
  • Cena po m2 : 2603.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 12/12

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN SA PRELEPIM POGLEDOM NA GRAD - ODMAH USELJIVO I UKNJIŽENO! Stan je površine 51m2, uknjižen 1/1 i u osnovi dvosoban sa odvojenom kuhinjom i terasom. Vrlo je svetao i kvadratura je odlično iskorišćena - spavaća soba je prostrana, dnevni boravak poseduje izlaz na terasu koja pruža pogled na ceo grad, kuhinja sa trpezarijom je dovojena i ima prirodnu ventilaciju, kupatilo. Stan je kompletno renoviran - vodovodne, strujne instalacije, PVC stolarija, odlična keramika, podne obloge. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje sa dva lifta, na 12/12 spratu. Zgrada je uredna, odlično održavana, a KROV RENOVIRAN pre 2 godine i redovno se održava. Oko zgrade je veliki parking na kom uvek ima mesta. Stanu pripada ostava u prizemlju zgrade, a na svakom spratu postoji i zajednički prostor za odlaganje, za stanare. Lokacija odlična za život - osnovna škola i vrtić na par stotina metara, marketi, autobuske linije, pijaca...

***u ceni je uračunata agencijska provizija***

 Kontakt: 063/744-5379
Lav 2020 nekretnine
 Reg. broj posrednika: 1187

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

141,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

141,625 €

NOV STAN - Telep* 55m2* ID#10489…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

125,900 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,375 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Komforan dvosoban stan u mirnom kraju okruženom zelenilom. Stan je delimično renoviran, na drugom spratu, u neposrednoj blizini autobuskog stajališ…

  • Soba: 2.0
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Salajka

139,050 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

• Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2