Srbobran - Srbobran

Srbobran, komforna kuća sa proizvodnom halom

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 472 €/m2
  • Površina: 168 m2
PRODAJA

79,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3523
  • Površina : 168 m2
  • Cena : 79,300 €
  • Cena po m2 : 472.02 €/m2
  • Grad : Srbobran
  • Lokacija : Srbobran
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 0/0

Prodaje se odmah useljiva kuća sa velikom halom na parceli, u mirnom delu Srbobrana, okružena prirodom i zelenilom. Kuća ima dva odvojena ulaza i može se koristiti kao dve celine ili kao sada, kao jedna petosobna kuća. Prvi deo kuće ima ima veliki dnevni boravak koji je spojen sa trpezarijom i posebno sa kuhinjom, ima još dve sobe i kupatilo. U drugom delu kuće se nalazi dnevna soba, manja kuhinja, još jedna spavaća soba, ostava i kupatilo.Kuća ima grejanje na gas, klimu. Pored kuće se nalazi objekat od 73 m2 koji trenutno služi kao magacin, a može se pretvoriti i u stambeni ili ukloniti, ako se želi veće dvorište. Iza kuće u dvorištu je sagrađena nova hala za proizvodnju ili magacinski prostor po želji kupca. Hala je sagrađena od sendvič panela profila 8 cm, metalne konstrukcije. Hala ima 75 m2 korisne površine. U hali je grejnje na struju, trofazna ojačana struja , sanitarni čvor i toalet u hali. Ovo je jedan stambeno - poslovni kompleks, koji je potrebno minimalno urediti i dobija se fantastična nekretnina, po povoljnoj ceni. Hala se može i izdavati, te služiti kao investicija, a svojim položajem ne smeta stanovanju. Odlićna nekretnina, retko u ponudi.Iza kuće u dnu parcele je dvorište i travnjak za uživanje, ali se ne vidi na fotografijama. Tel. 065/424 55 77. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

70,000 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

82,400 €

U ponudi je prijatan i funkcionalan jednosoban stan od 28 m², smešten u mirnom delu grada. Prostor je dobro organizovan, a velika terasa dodatno dop…

  • Soba: 1.0
  • 2,943 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Centar

86,520 €

Jednosoban stan, CENTAR ID#9211…

  • Soba: 1.0
  • 2,884 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica…

  • Soba: 1.0
  • 2,363 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

87,500 €

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa dvoristem…

  • Soba: 2.5
  • 1,750 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

87,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,252 €/m2
  • 27 m2